Lyžařské areály a vleky v Horní Bečvě a okolí

Vítáme Vás v lyžařských areálech na Horní Bečvě.
Celkem je zde sedm lyžařských areálů a vleků různé obtížnosti, kde si přijde na své každý lyžař.
Svahy jsou vhodné jak pro rodiny s dětmi, tak i pro náročnější lyžaře. Vleky jsou navzájem pospojovány, proto si každý může vybrat kudy pojede.
U každého areálu jsou bezplatná parkoviště. Naleznete také občerstvení, půjčovny a skiservis.
Tradičně probíhá pravidelné večerní lyžování, hlavně pro ty, kterým jejich zaneprázdněnost neumožňuje si zalyžovat v průběhu dne.

Lyžařský areál SoliskoJsou zde k dispozici tři lyžařské vleky různé obtížnosti, kde si přijde na své každý lyžař. Vleky jsou navzájem pospojovány, proto si každý může vybrat kde pojede.

Ski areál U Sachovy studánky

Skiareál U Sachovy studánky na Horní Bečvě se nachází na trase silnice E 442 směr Rožnov - Bumbálka - Slovensko asi 1,5 km nad přehradou Horní Bečva.
Skiareál Rališka
Skiareál Rališka na Horní Bečvě se nachází na trase silnice E 442 směr Rožnov - Bumbálka - Slovensko asi 1,3 km vpravo nad přehradou Horní Bečva. Dojezd k areálu je vyznačen směrovými tabulemi.
 

Lyžařský areál KubiškaLyžařský areál Kubiška se nachází nad přehradou u hotelu Duo. Sjezdové tratě jsou ve výšce 633 m.n.m. Je zde v provozu velký lyžařský vlek o celkové délce 200 m, s prodloužením 70m a dětský vlek pro začátečníky o délce 150 m.

Lyžařská sjezdovka s vlekem Mečová

Sjezdovka se nachází na konci údolí Mečůvka pod Martiňákem.
Lyžařská sjezdovka s vlekem Martiňák
Na Martiňák se dostaneme po silnici údolím Mečůvka na Horní Bečvě.
Houseboard Park for Kids
Houseboard Park for Kids je součástí lyžařského areálu Sachova studánka na Horní Bečvě. Leží v těsné blízkosti vleku nesoucí označení S.Park se rozkládá na ploše 1500m2.Svým profilem je určen výhradně pro malé příznivce snowboardingu.

 

Novinky

Přihlaste se k odběru novinek:

Kontakt

PENZION ‘NA LŮKÁCH’

penzionek@centrum.cz

Horní Bečva ev.č. 0296
Horní Bečva
756 57

IČO: 61720569
DIČ: CZ7556264177

+420 739 315 960
+420 602 525 852

Vyhledávání

© 2015 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode